بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

میکل آرتتا: بازی انوانری را دیده بودم و آن را دوست داشتم؛ فابیو ویرا پیشرفت خوبی داشته است

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۹:۲۳

طرفداری | میکل آرتتا، سرمربی آرسنال در کنفرانس خبری پس از پیروزی مقابل برنتفورد و بازگشت به صدر جدول لیگ برتر انگلیس حاضر شد و در مورد این دیدار صحبت کرد. میکل آرتتا در این کنفرانس خبری گفت:

از نحوه بازی، عملکردمان و نحوه کنترل مناطق مختلف زمین بسیار خوشحالم. نیاز داشتیم در این بازی پیروز شویم.

توصیه ای برای انوانری؟

بهتر است حرف خاصی به چنین بازیکنانی زده نشود. باید آن ها را به زمین بفرستید تا ببینید چه می شود. بازی دادن به انوانری؟ این یک حس درونی خالص و ذاتی بود. من بازی او را دیدم و چیزی که دیدم را واقعاً دوست داشتم. پر مرته ساکر و کادر فنی آکادمی اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار من می گذارند، ادو نیز همین طور. بازی او را دیدم، چندین بار همراه ما تمرین کرد. او در لیست ما قرار گرفت چون چندین مصدوم داشتیم، به خصوص مصدومیت اودگارد و من از دیروز این حس را داشتم که اگر فرصتش پیش بیاید، به او بازی خواهم داد و این کار را انجام دادم.

فابیو ویرا؟

فکر می کنم او پیشرفت خوبی داشته است. او کل پیش فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد و این بدشانسی بزرگی بود اما ما استعداد او را می دانیم. ما می دانیم به چه علت او را به خدمت گرفتیم و چه چیزی می تواند برای تیم به ارمغان بیاورد اما انجام این کار مقابل برنتفورد در استادیوم آن ها در اولین بازی فیکس در لیگ برتر، داستان دیگری است و او مجدداً شخصیت و کیفیتش را نشان داد.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *