بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

اعلام نشدن نتایج بررسی صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک برخلاف قانون

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۶
– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهلت ثبت نام از کاندیداهای پست‌های ریاست، نایب رئیسی و عضویت در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، 20 مرداد ماه با ثبت نام 31 نفر در 36 پست (8 نفر ریاست، 9 نفر نایب رئیسی و 19 نفر هیئت اجرایی) به پایان رسید.

بر این اساس روز گذشته همه کاندیداها در انتظار دریافت نتیجه بررسی احراز صلاحیت‌ها بودند اما این نتیجه به آنها اعلام نشد. این در حالی است که در بخش سوم وظایف ستاد تطبیق و بررسی روند برگزاری انتخابات و درماده 11 آن آمده است:

“احراز صلاحیت‌های عمومی از مراجع ذیصلاح قضایی و پیگیری جهت اخذ تاییدیه طی سه روز کاری از زمان پایان ثبت نام کاندیداها ( منظور از احراز صلاحیت، اخذ برائت از محکومیت‌های قضایی و کیفری موثر است).”

با توجه به اینکه آخرین زمان ثبت نام از کاندیداها تا ساعت 13 روز پنجشنبه، 20 مردادماه بود، بررسی صلاحیت‌ها در سه روز کاری یعنی باید از روز شنبه، 22 مرداد ماه تا دوشنبه 24 مرداد ماه انجام و نتیجه روز گذشته اعلام می‌شد اما این اتفاق نیفتاد و کاندیداها از نتیجه آن بی‌خبر هستند.

اعتراض برخی از کاندیداها بر این است که فرصت احتمالی برای اعتراض وجود ندارد و باید کمیته ملی المپیک طبق آیین‌نامه‌ای که خودشان نوشتند تا پایان وقت روز گذشته اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده را به کاندیداها اعلام کنند.

کمیته ملی المپیک ایران ,

اسامی کاندیداها به تفکیک پست‌ها به شرح زیر است:

* ریاست

هادی ساعی، آرش میراسماعیلی، مهدی علی‌نژاد، محمود خسروی وفا، فضل‌الله باقرزاده، بهرام قدیمی، مجید شایسته، کیکاووس سعیدی 

* نایب رئیسی

فضل‌الله باقرزاده، غلامرضا نوروزی، مجید کیهانی، مهین فرهادی‌زاد، عباس اورسجی، حسن رنگرز، مهر علی باران چشمه، کیکاووس سعیدی، هاشم اسکندری

* هیئت اجرایی

محمدرضا داورزنی، مجید هنرجو، داوود عزیزی، بهرام قدیمی، علیرضا سهرابیان، علیرضا پاکدل، مهدی گودرزی، محمدرضا پوریا، آرش میراسماعیلی، غلامرضا شعبانی‌بهار، مهرداد علی‌قارداشی، عباس نظریان، عبدالمهدی نصیرزاده، محسن رضوانی، حمید عزیزی، جواد داوری، محمد علیپور، مرتضی قربانی.

تماس عجیب در کمیته ملی المپیک/ صالحی‌امیری در آخرین دقیقه انصراف داد؟
پایان ثبت‌نام انتخابات کمیته ملی المپیک/ 31 نفر نام‌نویسی کردند/ عدم حضور سجادی و صالحی‌امیری

 

انتهای پیام/


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.