بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

کاپیتان، ستاره‌ بازی دوستانه استقلال؛ حیرت ریکاردو ساپینتو از بازی هوادار

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۳

در روزی که تیم های استقلال و هوادار در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند، سید حسین حسینی، کاپیتان استقلال با مهار یک پنالتی نقش تعیین کننده ای در سرنوشت این بازی داشت.

به گزارش طرفداری، بازی دوستانه استقلال و هوادار در حالی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید که سید حسین حسینی یک ضربه پنالتی را مهار کرد. در این بازی، ابتدا استقلال به گل رسید و سپس در دقایق پایانی، هوادار گل خورده را جبران کرد اما قبل از گل مساوی، هوادار صاحب یک ضربه پنالتی شده بود که سید حسین حسینی این پنالتی را مهار کرد.

کاپیتان استقلال همچنین دو موقعیت عالی گلزنی را از شاگردان ساکت الهامی گرفت تا ستاره بازی دوستانه استقلال و هوادار باشد. عملکرد تیم هوادار در این بازی باعث حیرت ریکاردو ساپینتو شده بود. این تیم دوباره هم تیر دروازه استقلال را لرزاند.

هوادار در فاز تدافعی نیز عملکرد جالبی داشت به حدی که مدافعان این تیم سجاد شهباززاده را به طور کامل از جریان بازی خارج کردند تا ریکاردو ساپینتو مجبور شود او را از زمین بیرون بکشد و کاوه رضایی را به میدان بفرستد.

سرمربی پرتغالی استقلال که از عملکرد کاپیتان تیم رضایت داشت، بعد از پایان این بازی دوستانه چند بازیکن استقلال را در زمین نگه داشت و با آن‌ها اختصاصی کار کرد.

دسته بندی ها : طرفداری


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.