بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان


شاتل

پیش بینی خاص امیر قلعه نویی؛ تاریخ برای پرسپولیس تکرار می شود؟

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۸

پرسپولیس لیگ پانزدهم را فقط به خاطر ۲ تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان ، از دست داد و قهرمان نشد. در آن فصل سوشا مکانی گلر پرسپولیس گل های عجیب و غریبی می خورد و پاشنه آشیل پرسپولیس بود.

بعد از اتمام فصل ، پرسپولیس بلافاصله علیرضا بیرانوند را به خدمت گرفت تا دروازه خودش را بیمه کند. در آن سال امیر قلعه نویی سرمربی سابق استقلال و تیم ملی که پرافتخارترین مربی ایرانی لیگ برتر هم به حساب می آید، در مصاحبه ای اعلام کرد، برگ برنده نقل و انتقالات بیرانوند بود و پرسپولیس موفق شد این بازیکن را به خدمت بگیرد. در آن فصل پرسپولیس کمترین گل خورده را داشت و علیرضا هم بهترین گلر لیگ شد.

در پایان هم سرخ پوشان با هدایت برانکو موفق شدند اولین قهرمانی خود را از ۵ قهرمانی متوالی لیگ برتر کسب کنند. در نقل و انتقالات امسال پرسپولیس ستاره های زیادی را به خدمت گرفت و البته خروجی های زیادی هم داشت.

امیرقلعه نویی سرمربی فعلی گل گهر سیرجان در خصوص نقل و انتقالات تابستانی این فصل مدعی شد، سعید صادقی برگ برنده نقل و انتقالات بود که پرسپولیس موفق شد او را به خدمت بگیرد.

بعد از این صحبت های سرمربی سابق استقلال ، همگان یاد حرف های ۶ سال قبل افتادند که بعد از انتقال بیرانوند به پرسپولیس ، قلعه نویی زده بود و در نهایت هم پرسپولیس به قهرمانی آن فصل دست یافت. حال باید دید تاریخ تکرار می شود و پرسپولیس بعد از یک فصل نه چندان خوب و نایب قهرمانی ، دوباره در فصل آینده قهرمان لیگ خواهد شد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.