بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مخالفت بایرن مونیخ با انتقال قرضی کیم مین جائه به اینتر / گاتزتا

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۵:۰۲

طرفداری | اینتر با وجود دریافت پاسخ منفی بایرن مونیخ، هنوز امیدش برای جذب کیم مین جائه به صورت قرضی را از دست نداده است. 

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، اینتر پرس‌وجوهایی در مورد جذب کیم مین جائه، گزینه اصلی‌اش در صورت جدایی استفان دی فرای (مورد توجه سعودی‌ها) انجام داد اما پاسخ مثبتی از بایرن مونیخ برای انتقال قرضی دریافت نکرد.

باشگاه آلمانی که سال قبل حدود 58 میلیون یورو برای این مدافع 27 ساله با ناپولی پرداخت کرد، فقط پیشنهادهای دائمی برای او را بررسی خواهد کرد. نراتزوری نیز نمی‌تواند درخواست مالی باوارایی‌ها را برآورده کند و انتقال برای آنها فقط به صورت قرضی امکان‌پذیر خواهد بود. با این حال شرایط می‌تواند با گذشت زمان به نفع باشگاه ایتالیایی تغییر کند، به خصوص اگر مدافع تیم ملی کره جنوبی پی ببرد جایگاه ثابتی در تیم تحت هدایت ونسان کمپانی ندارد. در صورت جدایی دی فرای، اینتر بار دیگر با بایرن تماس خواهد گرفت.  اینتر به‌دنبال انتقال قرضی کیم مین جائه با پرداخت مبلغی به بایرن مونیخ / گاتزتا وضعیت هرموسو و ریکاردو رودریگز، دو گزینه دیگر اینتر

اینتر برای پر کردن جای خالی بیوکنن مصدوم، ماریو هرموسو و ریکاردو رودریگز که هر دو بازیکنان آزاد هستند را مدنظر قرار داده اما عجله‌ای ندارد که این نشان می‌دهد هیچکدام گزینه اول افعی‌ها نیستند. گروه اوکتری، مالک آمریکایی اینتر ترجیح می‌دهد بازیکنی جوان را به‌خدمت بگیرد. 

رودریگز بازیکنی با تجربه کار در سری آ است و با قراردادی 1 ساله هم مشکلی ندارد اما سن او (31) این فرصت را چندان وسوسه انگیز نمی‌کند. هرموسو برای آینده‌نگری گزینه بهتری است زیرا به تازگی 29 ساله شده است. مدافع اسپانیایی دستمزد 4 میلیون یورویی را درخواست کرده و تا اینجا مشکلی وجود ندارد. مشکل اینجاست که اینتر نمی‌خواهد با او قراردادی بلند مدت ببندد. در واقع هرموسو خواهان قراردادی 3 ساله است اما نراتزوری حاضر به پیشنهاد کردن قرارداد بیشتر از 2 ساله به او نیست. هیچ کدام از طرفین قصد عقبنشینی از موضعشان را ندارند بنابراین حل این مسئله ساده نخواهد بود. 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *