بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

محمدکاظم: اعتماد به معروف،‌ بهتر از مربیان بزرگ جهان است

منبع : خبرگزاری تسنیم
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۷:۴۵
بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

محمد محمدکاظم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های 2024 اظهار داشت: قبل از اعزام تیم ملی به لیگ ملت‌ها معتقد بودم احتمال اینکه تیم در این مسابقات، نتایج خوبی بگیرد، صفر است. پائز سرمربی هم در طول این مسابقات نتوانست کمکی به تیم کند و البته مشخص بود که نمی‌تواند کاری انجام دهد.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران ادامه داد: مشکلاتی که در تیم ملی دیدم، همان‌هایی بود که سال‌هاست در موردشان حرف می‌زنیم؛ تیم ملی ترکیب ثابت ندارد، بازیکنان زیاد تغییر می‌کنند و عدم اعتماد به نفس در میان آنها به وضوح دیده می‌شود. بازیکنان همچنان در شرایط و امتیازات حساس هر ست به درستی عمل نمی‌کنند. این مشکلات در مدت زمان یکی دو هفته برطرف نخواهد شد و در هفته سوم لیگ ملت‌ها نیز شاهد همان بازی‌های هفته‌های اول و دوم خواهیم بود.اکبری: امیدوارم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم

 محمدکاظم تصریح کرد: تیم ملی در هفته نخست لیگ ملت‌ها روی دفاع و سرویس، ضعف داشت. کار دفاعی، سیستماتیک است و دفاع وسط و کنار باید با هم هماهنگ باشند و طبق برنامه و سیستم پیش بروند. چنین برنامه و ساختاری در دفاع تیم ملی وجود نداشت.

مربی پیشین تیم والیبال مس رفسنجان یادآور شد: تیم‌های حاضر در لیگ ملت‌ها با 3 انگیزه در مسابقات حاضر بودند. تعدادی برای کسب سهمیه المپیک، تعدادی برای رسیدن به مرحله نهایی و تعدادی هم برای جوانگرایی و آینده‌نگری. متأسفانه تیم ایران، هیچ کدام از این اهداف را دنبال نمی‌کند و در واقع، هدف و برنامه‌ای ندارد.

محمدکاظم در مورد اینکه والیبال ایران چه جذابیتی برای مربیان درجه یک خارجی دارد، گفت: جریان انصراف مربیان بزرگ جهان را از هدایت تیم ملی پس از توافق اولیه از گوشه و کنار، شنیده‌ام. با این حال مطمئن هستم که مربیان بزرگ، همچنان به تیم ایران فکر می‌کنند و شرایط مالی هم برایشان مهم است.

وی یادآور شد: تیم ملی ایران با سعید معروف به عنوان سرمربی می‌تواند پیشرفت کند. او با یک کادر فنی قوی و اهمیتی که برای جایگاه خودش قائل است، می‌تواند باعث درخشش والیبال ایران در میادین جهانی شود. اعتماد به سعید معروف،‌ بهتر از مانور دادن روی نام مربیان بزرگ جهان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *