بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

آخرین اخبار از انتقال یاشوا زیرکزی به میلان

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۴:۴۵

طرفداری | میلان هنوز نتوانسته با کیا جورابچیان، ایجنت یاشوا زیرکزی که 15 میلیون یورو به عنوان کمیسیون معامله می خواهد، به توافق برسد.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، یاشوا زیرکزی انتخاب اول میلان برای خط حمله است و روسونری در حال حاضر به هیچ گزینه جایگزینی برای او نمی اندیشد. با وجود تلاش های بولونیا و امیدواری این باشگاه به منظور حفظ زیرکزی برای فصل آتی، میلان همچنان آمادگی فعالسازی بند فسخ 40 میلیون یورویی قرارداد این مهاجم 23 ساله با روسوبلو را دارد اما هنوز نتوانسته با کیا جورابچیان، ایجنت او بر سر کمیسیون معامله به توافق برسد. روسونری به تلاش برای حل این مشکل ادامه خواهد داد.

دنیله لونگو نیز گزارش داد میلان با وجود توافق شخصی با زیرکزی بر سر قراردادی 5 ساله با دستمزد 4 میلیون یورویی، حاضر نیست 15 میلیون یورو به جورابچیان به عنوان کمیسیون معامله بپردازد. پیشنهاد روسونری به ایجنت ایرانی حتی به 10 میلیون یورو هم نمی رسد و سران این باشگاه آمادگی افزایش آخرین پیشنهاد خود به او را هم ندارند. همانطور که زلاتان ابراهیموویچ در کنفرانس خبری‌اش در روز انتصاب پائولو فونسکا به عنوان سرمربی جدید گفت، میلان تنها رقمی را که منصفانه بداند، پرداخت خواهد کرد. جورابچیان نیز نمی خواهد از موضع خود عقب نشینی کند زیرا اعتقاد دارد ارزش زیرکزی از رقم بند آزادسازی قرارداد او بیشتر است. اگر روسونری مهاجم هلندی را می خواهد باید سریعتر با جورابچیان به توافق برسد زیرا در غیر این صورت باید ریسک اقدام سایر تیم‌ها مثل آرسنال برای خرید او را بپذیرد.  جزئیات توافق شخصی میلان با یاشوا زیرکزی

 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *