بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

مهدوی‌کیا به فردوسی‌پور: این بازیکن «بی‌تکنیک» را برای الگو انتخاب کنند!/ باورنکردنی است؛ توانایی‌هایش ۳۰ بوده ولی ۱۰۰ استفاده می‌کند

منبع : خبرورزشی
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۴۹

مهدی مهدوی‌کیا در تماس تصویری با عادل فردوسی‌پور گفت: خاطرم هست که چند سال پیش مطلبی را برای بازیکنان جوان گذاشتم که اگر کسی می‌خواهد بازیکنی را الگوی خودش قرار بدهد توماس مولر بهترین الگو است.

ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: من این بازیکن را از نزدیک دیدم و شاید چند باری هم مقابلش بازی کردم. روند حضورش در بایرن مونیخ را نگاه کنید؛ بازیکنی که از نظر تکنیکی شاید یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان فوتبال آلمان باشد اما نوع دویدن این بازیکن و استایلی که برای خودش انتخاب کرده واقعا بی‌نظیر است.

مهدوی‌کیا ادامه داد: بازیکنی که شاید توانایی‌هایش ۳۰ بوده ولی ۱۰۰ استفاده می‌کند. در بهترین زمان ممکن آنجایی هست که باید باشد. به گل‌ها و پاس گل‌های این بازیکن دقت کنید.

چهره محبوب فوتبال ایران بیان کرد:‌ باورنکردنی است همه نسل بازیکنان آلمان عوض شده اما تنها کسی که در وسط آلیانتس آرنا می‌چرخد توماس مولر است.

مهدوی‌کیا گفت: اگر بخواهیم بازیکنی را نشان بدهیم که خیلی پرتلاش و خیلی زحمت کشیده است و شاید از لحاظ استعدادی از خیلی از بازیکن‌ها ضعیف‌تر بوده ولی توانسته بهترین رکوردها را به دست بیاورد. قهرمان جام جهانی شده چندین بار قهرمان بوندس‌لیگا شده است.

اسطوره فوتبال ایران در پایان با تمجید از مهاجم آلمان تصریح کرد: این بازیکن یک نمونه کامل برای بازیکنانی است که دنبال یک الگوی فوتبالی هستند. مثل مولر ساده بازی و ساده زندگی کنید.

بیشتر بخوانید: موشک پرسپولیس قرعه جام جهانی را می‌کشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *