بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

بلاتکلیف مثل رونالدینیو: بیاید از برزیل حمایت کنیم!

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۱۷

طرفداری | روز گذشته (شنبه) بود که رونالدینیو با انتشار دو پست در اینستاگرام، جنجال بسیاری را به پا کرد. اسطوره فوتبال برزیل اعلام کرد که در رقابت‌های کوپا آمریکا از تیم ملی کشورش حمایت نمی‌کند و همچنین هیچ‌یک از بازی‌های آن‌ها را نخواهد دید. این اظهارات رونالدینیو واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت و موافقان و مخالفان زیادی را به دنبال خود کشاند. عده‌ای معتقد بودند که رونالدینیو در این بازه زمانی که برزیل به تمرکز و آرامش نیاز دارد، نباید چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کرد. حرف‌های شوکه‌کننده رونالدینیو: حتی یک بازی تیم ملی برزیل را هم نمی‌بینم! حمله بی‌سابقه رونالدینیو به تیم ملی برزیل؛ بدترین تیم سال‌های اخیر هستید! / عکس طعنه رافینیا به رونالدینیو: از وینیسیوس برای تماشای بازی‌های همین برزیل بلیت خواسته بود!

پس از انتقادات کاربران شبکه‌های اجتماعی و همچنین کارشناسان، رونالدینیو در چرخشی عجیب از مواضع خود کوتاه آمد و با انتشار یک پست دیگر، این‌بار از تیم ملی برزیل حمایت کرد: 

من هیچوقت فوتبال برزیل را رها نمی‌کنم و چیزهایی که در چند ساعت گذشته خواندید را بر زبان نمی آورم. حرفایی که من گفتم، از طرف طرفداران واقعی برزیل بود و من فقط کامنت‌های آن‌ها در فضای مجازی را بازتاب دادم. تصور کنید بازیکنان قبل از شروع مسابقه، این کامنت‌ها و نظرات منفی را بخوانند، مطمئنا انگیزه آن‌ها پایین می‌آید. حمایت هواداران تفاوت زیادی برای بازیکن ایجاد می‌کند. چیزی که بازیکنان برزیل در حال حاضر به آن نیاز دارند، حمایت است. هرچقدر بیشتر پشت آن‌ها باشیم، اعتماد به نفس و خودباوری تیم بیشتر می‌شود.

من به کمپین حمایت از تیم ملی برزیل پیوستم و از شما طرفداران نیز می‌خواهم که انرژی مثبت خود را با ما به اشتراک بگذارید. بیایید مثل همیشه تیممان را به شکلی جادویی تشویق و همه باهم از آن حمایت کنیم.

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *