بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان

دستیابی نمایندگان تالو ایران به ۴ مدال در بازی‌های بریکس

منبع : طرفداری
تعداد نظرات کاربران : 0 نظر
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۴۹

طرفداری | در ادامه رقابت‌های ووشو بازی‌های بریکس، نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز در مسابقات تالو شدند.

روز سوم پیکارهای ووشو بازی‌های بریکس، روز شنبه 26 خرداد ماه در شهر کازان کشور روسیه پیگیری شد و نمایندگان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز در تالو شدند. 

شاهین بنی‌طالبی در رقابت‌های تالو با کسب امتیاز 9.85 موفق به کسب نخستین مدال طلای کاروان ووشو ایران شد.

همچنین در رقابت‌های فرم دائوشو، حسین قبله‌نما با کسب امتیاز 9.81 بعد از دو نماینده کشور روسیه به مدال برنز رسید. قبله‌نما روز گذشته نیز در فرم چانگ چوان با کسب امتیاز 9.80 نخستین مدال برنز خود را کسب کرده بود. 

زهرا کیانی نماینده فرم چیانگ‌شو‌ کشورمان هم با کسب امتیاز 9.71 پس از نماینده کشور چین که موفق به کسب امتیاز 9.74 شد، به دومین مدال نقره خود در این رقابت‌ها رسید و نماینده روسیه نیز مدال برنز کسب کرد. کیانی روز گذشته در فرم جین شو با کسب امتیاز 9.82 به مدال نقره رسیده بود.

این نتایج در حالی رقم خورد که در رقابت‌های فرم چانگ چوان بانوان، زهرا جلیلی دیگر نماینده کشورمان که روز گذشته موفق به کسب مدال برنز شده بود، با کسب امتیاز 9.79 پس از دو نماینده کشور میزبان به دومین مدال برنز خود دست یافت. 

دسته بندی ها : طرفداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *