نظرسنجی: به نظر شما

کدام تیم قهرمان لیگ پانزدهم خواهد شد؟


تبلیغات

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام


خبرگزاري فوتبال ايران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

مباحث انجمنهاتبلیغات
خانه | فوتبال ملی | کفاشیان: قصد مذاکره با ماتیوس برای سرمربیگری تیم ملی ایران را نداریم

کفاشیان: قصد مذاکره با ماتیوس برای سرمربیگری تیم ملی ایران را نداریم

نویسنده:اندازه حروف Decrease font Enlarge font
نسخه ساده

رییس فدراسیون فوتبال خبرهای منتشره مبنی بر احتمال مذاکره این فدراسیون با لوتهار ماتیوس آلمانی برای سرمربیگری تیم ملی ایران را رد کرد و گفت: فدراسیون فوتبال چنین قصدی نداشته و ندارد و از این خبر کاملا بی اطلاعیم.

روزشنبه خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه ماتیوس قصد سفر به ایران و صحبت در باره سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان را دارد.

علی کفاشیان روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی گفت: این مسابقات ازقبل برنامه ریزی شده است وبراساس برنامه باچند تیم ازآفریقاوچند تیم هم ازاروپا بازی های تدارکاتی خواهیم داشت.

وی گفت:پولهای بلوکه شده فدراسیون هنوز آزاد نشده است ولی پولی که فیفا قول داده بود را دریافت کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درموردانتخاب دستیار برای سرمربی تیم ملی کشورمان گفت:ازکی روش خواستیم که دستیار اولش ایرانی باشد و وی هم موافقت کرده است.

کفاشیان درباره وضعیت سیموئر ونمازی که تیم ملی را ترک کرده اند،هم گفت: سیموئز مشکلاتی شخصی داشت و رفت اما نمازی بدون هماهنگی و بدون موافقت ما تیم ملی راترک کرد در حالی که باید تا پایان جام جهانی در تیم می ماند.

وی افزود: در هر صورت کی روش از افراد دیگری به عنوان دستیار کمک خواهد گرفت.اگر دستیار خارجی هم بخواهد به صورت پاره وقت خواهد بود و چنین دستیاری کوتاه مدت و تنها برای هر اردوی تیم ملی ممکن است حضور داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال که برای امضای تفاهم نامه به دوشنبه پایتخت تاجیکستان سفر کرده بود، گفت:باتوجه به طرح تاسیسˈکنفدراسیون فوتبال منطقه آسیای مرکزی و جمهوری اسلامی ایرانˈ،ایران برای توسعه وپیشرفت فوتبال کشور های تحت پوشش منطقه کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه درحال حاضر تاسیس این منطقه جدید فوتبال تحت بررسی قرار دارد،افزود:به همین منظورباحضورروسای فدراسیون های فوتبال تاجیکستان، ازبکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و افغانستان و نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا (اِی اف سی) طی دو روز گذشته در شهر دوشنبه جلسات فشرده ای برگزار و راجع به تاسیس کنفدراسیون آسیای مرکزی ، اساسنامه و شکل گیری آن گفت و گو شد.

وی گفت: در این جلسات صحبت کردیم تا بتوانیم با هم فکری و اقدامات لازم، انواع برنامه های توسعه ای و مسابقات برای این منطقه جدید فوتبال را طراحی کنیم ومقررشد اساسنامه را به نهادتصمیم گیرنده برای تصویب بفرستیم تا طی دو ماه اینده نهایی و احرایی شود.

کفاشیان تصریح کرد: با تصویب طرح تاسیس کنفدراسیون فوتبال آسیای مرکزی وجمهوری اسلامی ایران ، این منطقه صاحب یک فوتبال قوی خواهد شد.

کفاشیان گفت: قزاقستان اگر چه یکی از کشورهای آسیای مرکزی است اما چون عضو کنفدراسیون فوتبال آسیا نیست وعضویت یوفا را دارد بجای این کشور افغانستان در طرح کنفدراسیون آسیای مرکزی قرار گرفته است.

وی همچنین امضای تفاهمنامه بارستم امامعلی رئیس فدراسیون فوتبال تاجیکستان را یادآور شد و افزود: با توجه به اینکه تاجیکستان کشور هم فرهنگ وهمزبان مااست بر اساس این تفاهمنامه با هدف کمک به رشد و توسعه فوتبال تاجیکستان، همکاری هایی از جمله فعالیت های آموزشی برای بازیکنان داوران و مربیان این کشور و انجام مسابقات مختلف خواهیم داشت.

کفاشیان افزود:همچنین آموزش فوتبال برای سنین پایه و قشر نوجوان این کشور کمک خواهیم کردومقرر شدباتوجه به نیازمربیان وداوران این کشور برای فراگیری آموزش روز فوتبال به ایران اعزام شوند و یا اینکه مربیانی از ایران در این کشور حضور یابند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: بر اساس این تفاهمنامه قرار شد که برای آموزش سنین پایه و زیر 14 سال مربی از ایران به تاجیکستان اعزام شود.

کفاشیان اظها داشت:دیدار های دوستانه ای هم در رشته های فوتبال ساحلی ، سنین پایه و فوتسال نیز برای رشد فوتبال این کشور برگزار خواهیم کرد.

کفاشیان افزود: از ˈرستم امامعلیˈ رئیس فدراسیون فوتبال تاجیکستان هم برای حضور در ایران دعوت کردیم و مقرر شد که این سفر در تیر یا مرداد سال 93 انجام شود.

وی درباره حضورمسوولان کشورمان در برزیل گفت: تاکنون در مورد حضور شخص خاصی ازمقامات کشورمان برای حضور درجام جهانی تصمیم گرفته نشده است اما این آمادگی را برای حضور مسوولین کشورمان در این رویداد مهم ورزشی جهانی داریم.

کفاشیان روز یکشنبه تاجیکستان را به مقصد کشورمان ترک کرد.


ارزیابی این خبر

0


برچسب ها برای این خبر:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

تبلیغات

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام  نظرات (0 نوشته شد)

مجموعه نتایج: | نمایش:

شورای سردبیری خبرگزاری فوتبال ایران ، پارس فوتبال دات کام از پذیرش و تایید پیامهای غیر پارسی شما کاربران محترم معذور است ، پس بیاییم پارسی را پاس بداریم...!تبلیغات


جهت دریافت آخرین اخبار خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال دات کام ، ایمیل خود را وارد کنید:


خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری پارس فوتبال با بیش از 180 هزار بازدید کننده در روز,تعداد محدودی آگهی تبلیعاتی برای این ستون می پذیرد. جهت كسب اطلاعات بیشتر با واحد آگهی ها (تلفن های 02122233001 و 09122048562 ) تماس حاصل فرمایید.

 آخرین اخبار

فیلم | سوپرگلهای پشت پای دیدنی و زیبا

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛...


Copyright © 2002-2012 Parsfootball.com - All rights reserved
Powered by RasaRayane.Com