خانه | MultiMedia | ParsFootball TV | دانلود گل بازی ایران و کره جنوبی - پیروزی شیرین تر از عسل در راه جام جهانی

دانلود گل بازی ایران و کره جنوبی - پیروزی شیرین تر از عسل در راه جام جهانی10:09 pm - 1391/7/25 : نوشته شده در تاریخ


تبلیغات
ParsFootball | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران

در آخرین بازی دور رفت مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 تیم ملی کشورمان در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی به مصاف کره جنوبی رفت و با تک گل جواد نکونام به یک پیروزی بسیار شیرین دست یافت. این پیروزی در حالی به دست آمد که تیم ملی کشورمان در اوایل نیمه دوم با اخراج مسعود شجاعی ده نفره به بازی ادامه داد. در ادامه می توانید تک گل این دیدار را تماشا بفرمایید.

خبرگزاری پارس فوتبال دات کام

ارزیابی این خبر

4.25
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
نسخه ساده


بیشتر بخوانید

برچسب ها برای این خبر:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

تبلیغات

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

  نظرات (1 نوشته شد)

avatar
جواد
1:55:36 am - 1391/ 7/ 26 :  در تاريخ   
من فقط می توانم بگم متاسفم برای اونها که فکر می کنند شانسی بازی رو بردیم. قبول دارم فوق العاده نبودیم ولی لازم به چند نکته توجه کنید: اول: با کره بازی کردیم که الان قدرت آسیا است و ما دیگه قدرت آسیا نیستیم. دوم: کره ای که سرعتی ترین تیم های آسیا است چرا امروز حتی یه پاس توی عمق، تو در، پشت دفاع، اونم مقابل دفاع های ایران که نسبت به مهاجم های سرعتی کره، کند هستند؛ چرا شو شماها برین بازی دوباره ببینید که می بینید هافبک دفاع های ایران ( آندو و نکونام) هیچ اجازه بازی سازی به هافیک طرح کره ای ها ندادند و کره ای ها فقط سانتر از جناحین در دستور کارشون بود باید ساده باشیم که فکر کنیم کره ای ها با همین سیستم سانتر جناحین اومدن تهران، نه اونا میخواستن بازی خوب هافبک های ایران اجازه نداد. سوم: موقعیت گل کره ای ها فقط توی شروع مجددها بود ( ضربه های ایستگاهی و کرنر) که این مشکل دفاعی ایران چه دفاع و چه خروج دربازه بان از قبل از کیروش و قطبی و ....... بوده ( توی بازی لبنان و قطر و ...... گل خوردیم) و خود کیروش هم توی یکی از کنفرانس مطبوعاتی هایش بهش اذهان کرد ولی گفت زمان می بره که این هم بر می گرده به باشگاه ها و فوتبال پایه مون. چهارم: همین کلیپ که دانلود کردین دوباره ببینین، موقعیت های ایران روی شروع مجدد نبوده در حین بازی بوده و تعداد موقعیت گلم بشمارید. نمیگم فوق العاده بودیم ولی با ده نفر شدن مون بد بازی نکردیم و روی شانس نبود. با فکر ارنج تیم چیده شده بود که بازی نکردن علی کریمی هم بدلیل اخراج شجاعی بود وگرنه بجای محمد نوری میامد. متعصبانه حرف نزنیم و قبول کنم دیگه قدرت آسیا نیستیم. درود بر غیرتشان میگی نه گریه های شجاعی ببین میگی نه داد زدنای یارگیری پولادی ببین. خدا راشکر
مجموعه نتایج: 1 | نمایش: 1 - 1

شورای سردبیری خبرگزاری فوتبال ایران ، پارس فوتبال دات کام از پذیرش و تایید پیامهای غیر پارسی شما کاربران محترم معذور است ، پس بیاییم پارسی را پاس بداریم...!


تبلیغات


جهت دریافت آخرین اخبار خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال دات کام ، ایمیل خود را وارد کنید:


خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری پارس فوتبال با بیش از 180 هزار بازدید کننده در روز,تعداد محدودی آگهی تبلیعاتی برای این ستون می پذیرد. جهت كسب اطلاعات بیشتر با واحد آگهی ها (تلفن های 02122233001 و 09122048562 ) تماس حاصل فرمایید.

 آخرین اخبار

فیلم | سوپرگلهای پشت پای دیدنی و زیبا

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛...


تبلیغات

نظرسنجی: به نظر شما

کدام تیم قهرمان لیگ پانزدهم خواهد شد؟


مباحث انجمنها


Copyright © 2002-2012 Parsfootball.com - All rights reserved
Powered by RasaRayane.Com