خانه | اخبار داخلی خبرگزاری پارس فوتبال | جدیدترین نتیجه بزرگترین نظرسنجی اینترنتی فوتبال ایران تا این لحظه | پرسپولیس همچنان پرطرفدارترین تیم ایران | نظر شما چیست؟!

جدیدترین نتیجه بزرگترین نظرسنجی اینترنتی فوتبال ایران تا این لحظه | پرسپولیس همچنان پرطرفدارترین تیم ایران | نظر شما چیست؟!10:53 am - 1391/7/3 : نوشته شده در تاریخ


تبلیغات
ParsFootball | پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران

به نظر شما پرطرفدارترین باشگاه فوتبال ایران کدام است؟! (نامها بر اساس حروف الفبا آمده اند) 1-استقلال تهران ارسال کد 1001 2-پرسپولیس تهران ارسال کد 1002 3- تراکتورسازی تبریز ارسال کد 1003 4-سپاهان (فولاد مبارکه) اصفهان ارسال کد 1004 5- دیگر باشگاهها ارسال کد 1005 ارسال به شماره پیامک 7037 (بدون پیش شماره) از طریق خطوط همراه اول

توضیح ویدئو: در این کلیپ می توانید تعدادی از گل های منتخب تاریخ دربی پایتخت را که(ضمن احترام به هواداران باشگاههای دیگر) سابقه بیشتری در فوتبال ایران از حیث دارابودن هواداران دو آتشه دارند ملاحظه بفرمایید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

 همانطور که پیش از این در این خبر خواندید شاید یکی از کری های شایع و البته پرطرفدار میان هواداران باشگاهها در بین تمامی ورزشها خصوصا در میان هواداران دو آتشه باشگاههای پرطرفدار فوتبال جهان ، برتری طلبی آنها در تعدادشان باشد. در همین فوتبال خودمان را که دقیق شویم ، همواره شاهد این بوده و هستیم که هواداران دو تیم محبوب پایتخت و البته این چند سال اخیر باشگاههایی همانند تراکتورسازی مدام به این عنوان خود را مفتخر می دانند که شمارگان هر یک، فراتر از ده میلیون نفر است،  از این رو ما به عنوان خدمتگزاران شما در خبرگزاری فوتبال ایران ، پارس فوتبال دات کام با همکاری شرکت راهکار سرزمین هوشمند به عنوان کارگزار خدمات ارزش افزوده پیامکی بر آن شدیم تا از معبر رسانه پرمخاطبی همچون پارس فوتبال - که هرچه دارد صد البته از لطف خداوند و توجه شما کاربران محترم وامدار است - اقدام به برگزاری نظر سنجی جامعی در این زمینه بنماییم تا شاید در بستر اطلاعاتی که در این زمینه به دست می آید بتوانیم خدمات بیشتری را در حضور شما بزرگواران تقدیم کنیم.

نتایج نظر سنجی تا این لحظه:

اگر چه که این روزها آب خوش از گلوی هواداران پرسپولیس پایین نمی رود اما گویا با همه بی مهری هایی که این تیم در حق هوادارانش روا می دارد ، طرفداران این تیم همچنان دست از حمایت و طرفداری این تیم برنداشته اند و بر اساس آخرین نتیجه نظرسنجی تا امروز مورخ 3 مهر 91 نتایج  از صدرنشینی هوارادران این تیم و به دنبال آن دو تیم استقلال و تراکتور سازی  حکایت دارد...

نتیجه نظرسنجی بر اساس درصد شرکت کنندگان با تقریب اعشار 4 رقمی:

پرسپولیس با کد 1002 :43.3839 درصد آرا

استقلال با کد 1001:  35.1409   درصد آرا

تراکتورسازی با کد 1003 : 18.0043 درصد آرا

سپاهان با کد 1004 : 3.4707 درصد آرا

توجه: بقیه آمار مربوط به دیگر تیمها و در حد ناچیز ثبت شده است.

 

اما آن دسته از عزیزان که همچنان می خواهند تا پایان مهلت باقی مانده در نظر سنجی شرکت کنند و به نوعی عنوان پرطرفدارترین تیم را در پایان به نفع تیم متبوع خود ثبت کنند می توانند به طریق زیر عمل کنند:

سوال نظر سنجی:
به نظر شما پرطرفدارترین باشگاه فوتبال ایران کدام است؟!
یا
شما طرفدار کدام باشگاه فوتبال ایران هستید؟
(نامها بر اساس حروف الفبا آمده اند)
1-استقلال تهران ارسال کد 1001
2-پرسپولیس تهران ارسال کد 1002
3- تراکتورسازی تبریز ارسال کد 1003
4-سپاهان (فولاد مبارکه) اصفهان ارسال کد 1004
5- دیگر باشگاهها ارسال کد 1005

کاربران عزیز می بایستی کدهای در نظر گرفته شده برای گزینه خود را به شماره پیامک 7037 (بدون پیش شماره) ارسال نمایند. بدیهی است به ازای هر خط تلفن همراه تنها نخستین پیامک ارسالی منظور می شود و پیامک های تکراری در سامانه ثبت نخواهد شد.

پی نوشت: پیامک های خود را تنها با ذکر شماره ی مربوط به هر باشگاه و بدون اضافه کردن حرف یا کلمه توضیحی دیگر به شماره پیامک 7037 ارسال نمایید. بدیهی است هر گونه پیامک تکراری و یا حاوی حرف یا کلمه اضافی ، غیر قابل قبول بوده و از فهرست خارج خواهد شد.

نکات قابل توجه:

1: این نظر سنجی نهایتا هر چند وقت یک بار به لحظه می شود تا آن دسته از هواداران تیمها که هنوز در این نظرسنجی شرکت نکرده اند، بتوانند با آگاهی بیشتری اقدام به ثبت نظر خود بنمایند.
2: ضمن احترام به هواداران باشگاههای دیگر ، با توجه به آنکه بر اساس اصول روش تحقیق و مبانی پژوهش، برای ثبت هر نظرسنجی و یا انجام هر تحقیقی بررسی پژوهش های گذشته می تواند کلید انجام تحقیق جدید باشد ، لذا به همین دلیل و با عنایت به نتایج نظرسنجی های گذشته که از آمار بالای یکی از همین تیمهای موجود در این نظرسنجی خبر می دهد و از سوی دیگر به این علت که نمی خواهیم رای شما کاربران عزیز بیش از حد شکسته شود ، از همین رو با نظر کارشناسان مربوطه صلاح دیده شد که نامهای باشگاههای پرطرفدار به چهار گزینه اصلی در کنار گزینه دیگر باشگاهها محدود شود.

نکته بسیار مهم: لازم به ذکر است که این نظرسنجی همانطور که عنوان شد ، برای حصول نتیجه دقیق و رسمی با همکاری شرکت راهکار سرزمین هوشمند به عنوان کارگزار رسمی خدمات ارزش افزوده پیامکی صورت می گیرد تا کمترین درصد خطایی در ثبت نتایج آن وجود داشته باشد.


همراهی شما برای ثبت دقیق ترین نظرسنجی:

همانطور که مستحضرید در یک نظرسنجی ، هر چه داده های و نمونه های آماری با حضور طیف گسترده تری از جامعه نمونه مخاطب جمع آوری شود ، ضریب خطای نتیجه آن نظرسنجی کمتر و کمتر خواهد بود ، لذا این همراهی شماست که می تواند این نظرسنجی را با دقت بالاتری همراه سازد.

همچنین شما همکار گرامی که در رسانه ای دیگر حضور دارید می توانید با اطلاع رسانی مناسب نسبت به این نظرسنجی ما را در این راه یاری بفرمایید...

تکمله:

در پایان باید عنوان کنیم که این نظرسنجی تنها آغاز یک پروسه و برنامه بلندمدت خدماتی به شما کاربران عزیز خبرگزاری پارس فوتبال خواهد بود که طی آن هدف گزاری های خدماتی بسیاری همچون برگزاری تورهای ورزشی ، دیدار با ورزشکاران محبوب شما ، بهره مندی از  تخفیف استفاده از امکانات ورزشی در پی عقد قرارداد باشگاههای محبوب شما ، تولید محتوای خبری متناسب تر با میزان علاقه مندی های شما و مواردی از این دست  پیش روی شما خواهد بود.
  امید است که در سایه توجهات خداوند متعال در کنار شما بتوانیم هر چه بهتر در راه پیشرفت ورزش کشورمان و بالابردن نشاط عمومی قدم برداریم تا شاهد پیشرفت هرچه بیشتر ورزش این سرزمین و در سایه آن بالارفتن پرچم سه رنگ مقدس کشورمان و افزایش غرور ملی  مردمان ایران زمین ، دیار پهلوانان و کنام شیرمردان باشیم.

   پیشاپیش از همراهی گرم شما با رسانه خودتان سپاسگزاریم...

   شورای سردبیری خبرگزاری فوتبال ایران ، پارس فوتبال دات کام

ارزیابی این خبر

3.82
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
نسخه ساده


بیشتر بخوانید

برچسب ها برای این خبر:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

تبلیغات

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

  نظرات (18 نوشته شد)

avatar
arm@n
1:12:07 pm - 1391/ 7/ 6 :  در تاريخ   
1002
صد در صد پرسپولیس پرطرفدارترین تیمه
avatar
مری
5:05:47 pm - 1391/ 7/ 16 :  در تاريخ   
سلام .به نظر من استقلال
avatar
مسعود
8:57:34 pm - 1391/ 7/ 16 :  در تاريخ   
آره معلومه پرسپوبیس بیشتر هوا دار داره اما مهم اینه که هوا دارای کدوم تیم به داور فحش نمی دند
avatar
مورینیو
9:44:38 pm - 1391/ 7/ 16 :  در تاريخ   
بهترین تیم جهان فقط تراکتورقهرمان
avatar
آروین
1:06:48 pm - 1391/ 7/ 18 :  در تاريخ   
پرشورتــــــــرین
پرطرفدارتــــــــرین
عاشق تــــــــرین
فهیم تــــــــرین
تــــــــیراختور
به سلامتی تی تی تی تی های تیراختور بفرست 1003 رو.
البته اون تی تی تی تی ها به اون معنی نیست که من اون بالا آوردم.
avatar
javad
1:13:19 pm - 1391/ 7/ 18 :  در تاريخ   
1004
avatar
عباس
1:13:42 pm - 1391/ 7/ 18 :  در تاريخ   
1002
avatar
JAVAD
1:42:23 pm - 1391/ 7/ 18 :  در تاريخ   
1002
avatar
جواد
1:43:04 pm - 1391/ 7/ 18 :  در تاريخ   
1002
avatar
mohsen
4:46:47 pm - 1391/ 7/ 26 :  در تاريخ   
کلانتر فوتبال ایران استقلال سرور آسیا
تنها تیم ایرانی که 2 تا ستاره تو آسمون آسیا داره
1 2 next مجموعه نتایج: 18 | نمایش: 1 - 10

شورای سردبیری خبرگزاری فوتبال ایران ، پارس فوتبال دات کام از پذیرش و تایید پیامهای غیر پارسی شما کاربران محترم معذور است ، پس بیاییم پارسی را پاس بداریم...!


تبلیغات


جهت دریافت آخرین اخبار خبرگزاری فوتبال ایران ؛ پارس فوتبال دات کام ، ایمیل خود را وارد کنید:


خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبرگزاری پارس فوتبال با بیش از 180 هزار بازدید کننده در روز,تعداد محدودی آگهی تبلیعاتی برای این ستون می پذیرد. جهت كسب اطلاعات بیشتر با واحد آگهی ها (تلفن های 02122233001 و 09122048562 ) تماس حاصل فرمایید.

 آخرین اخبار

فیلم | سوپرگلهای پشت پای دیدنی و زیبا

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛...


تبلیغات

نظرسنجی: به نظر شما

کدام تیم قهرمان لیگ پانزدهم خواهد شد؟


مباحث انجمنها


Copyright © 2002-2012 Parsfootball.com - All rights reserved
Powered by RasaRayane.Com