بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»
فروش شارژ

برنامه کامل ۱۳ دلاورمرد مازنی در سی و یکمین دوره المپیک ریو ۲۰۱۶

برنامه کامل ۱۳ دلاورمرد مازنی در سی و یکمین دوره المپیک ریو ۲۰۱۶

نویسنده : مهدی فتح اله زاده
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۰
المپیک

برنامه کامل ۱۳ دلاورمرد مازنی حاضر در سی و یکمین دوره بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ اعلام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سی و یکمین دوره مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ که طی روزهای ۱۶ تا ۳۱ مرداد برابر با ۶ تا ۲۱ آگوست در ریو برزیل برگزار می گردد، ۶۴ ورزشکار ایرانی به مصاف حریفان خواهند رفت که از این تعداد ۱۳ ورزشکار از خطه قهرمان پرور مازندران در ۷ رشته ورزشی برای کسب مدال به مصاف حریفان می روند.

نوشاد و نیما عالیمان در تنیس روی میز، مجتبی عابدینی در شمشیربازی، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور در والیبال، فرزان عاشورزاده در تکواندو، قاسم رضایی و بشیرباباجان زاده درکشتی فرنگی، حسن یزدانی، کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کشتی آزاد، محمدرضا براری و بهداد سلیمی در وزنه برداری به عنوان ۱۳ دلاورمرد مازنی در المپیک ریو ۲۰۱۶ هستند که برنامه کامل این ۱۳  قهرمان مازنی در این آوردگاه مهم به شرح ذیل است:

شنبه ۱۶ مرداد برابر با ششم آگوست ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

یکشنبه ۱۷ مرداد برابر با هفتم آگوست ساعت ۲:۳۰ مرحله اول: نوشاد و نیما عالمیان  در تنیس روی میز

یکشنبه ۱۷ مرداد برابر با هفتم آگوست ساعت ۲۲ مرحله دوم: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

دوشنبه ۱۸ مرداد برابر با هشتم آگوست ساعت ۱:۳۰ مرحله سوم: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

دوشنبه ۱۸ مرداد برابر با هشتم آگوست ساعت ۶:۰۵ بازی اول: تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین

چهارشنبه ۲۰ مرداد برابر با ۱۰ آگوست ساعت ۳۵ دقیقه بامداد بازی دوم: تیم ملی والیبال ایران و لهستان

چهارشنبه ۲۰ مرداد برابر با ۱۰ آگوست ساعت ۱۶: مجتبی عابدینی در شمشیربازی

پنج شنبه ۲۱ مرداد برابر با ۱۱ آگوست ساعت ۱۷ بازی سوم: تیم ملی والیبال ایران و کوبا

شنبه ۲۳ مرداد برابر با ۱۳ آگوست ساعت ۱۷ بازی چهارم: تیم ملی والیبال ایران و مصر

دوشنبه ۲۵ مرداد برابر با ۱۵ آگوست ساعت ۱۷:۳۰مرحله مقدماتی: بشیر باباجان زاده وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه ۲۶ مرداد برابر با ۱۶ آگوست ساعت ۲:۳۰: محمدرضا براری دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه برداری

سه شنبه ۲۶ مرداد برابر با ۱۶ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: قاسم رضایی وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی

چهارشنبه ۲۷ مرداد برابر با ۱۷ آگوست ساعت ۲:۳۰: بهداد سلیمی دسته ۱۰۵+ کیلوگرم وزنه برداری

چهارشنبه ۲۷ مرداد برابر با ۱۷ اگوست ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی: فرزان عاشورزاده وزن منهای ۵۸ کیلوگرم تکواندو

جمعه ۲۹ مرداد برابر با ۱۹ اگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: حسن یزدانی وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد

شنبه ۳۰ مرداد برابر با ۲۰ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: کمیل قاسمی وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه ۳۱ مرداد برابر با ۲۱ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: رضا یزدانی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

شایان ذکر است، استان مازندران با داشتن ۱۳ ورزشکار بیشترین سهمیه را برای کشورمان در المپیک ریو ۲۰۱۶ دارد.

به امید موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکارنی مازنی در المپیک ریو ۲۰۱۶

همراه اول
/vada/vada.js"> ?>