بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»
فروش شارژ سفیر افلاک
vistavel.com

زمانبندی دیدارهای مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی اعلام شد

زمانبندی دیدارهای مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی اعلام شد

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۲
رقابتهای قهرمانی نوجوانان بانوان آسیا

ساعت دقیق برگزاری دیدارهای مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی زیر ۱۶ سال بانوان آسیا از سوی وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زمانبندی دیدارهای مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی اعلام شد

مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی زیر ۱۶ سال بانوان با حضور ۲۳ تیم در ۴ گروه از ۴ لغایت ۱۵ شهریور ۹۵ برگزار می شود و زمانبندی این مسابقات به شرح زیر خواهد بود:
گروه A: تایلند، میانمار، اردن، گوام، لائوس و پاکستان / میزبان: چونبوری تایلند
گروه B: کره جنوبی، هند، فیلیپین، مالزی و جزایر ماریانا / میزبان: متعاقباً اعلام خواهد شد.
گروه C: ایران، چین تایپه، بنگلادش، امارات، قرقیزستان و سنگاپور / میزبان: داکا بنگلادش
گروه D: ازبکستان، استرالیا، ویتنام، هنگ کنگ، فلسطین و عراق / میزبان: هانوی ویتنام
۴ شهریور ۹۵:
گروه D: استرالیا – فلسطین / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: هنگ کنگ – عراق / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: ویتنام – ازبکستان / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
۶ شهریور ۹۵:
گروه A: گوام – پاکستان / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: اردن – تایلند / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری
گروه A: میانمار – لائوس / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه C: چین تایپه – قرقیزستان / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: امارات – سنگاپور / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: بنگلادش – ایران / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه D: استرالیا – هنگ کنگ / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: ازبکستان – فلسطین / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: ویتنام – عراق / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
۷ شهریور ۹۵:
گروه B: فیلیپین – هند
گروه B: جزایر ماریانا – مالزی
۸ شهریور ۹۵:
گروه A: میانمار – گوام / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: تایلند – لائوس / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری
گروه A: اردن – پاکستان / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه C: ایران – قرقیزستان / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: چین تایپه – امارات / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: بنگلادش – سنگاپور / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه D: ازبکستان – هنگ کنگ / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: عراق – استرالیا / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: فلسطین – ویتنام / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
۹ شهریور ۹۵:
گروه B: مالزی – کره جنوبی
گروه B: جزایر ماریانا – فیلیپین
۱۰ شهریور ۹۵:
گروه A: لائوس – اردن / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: پاکستان – میانمار / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: تایلند – گوام / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری
گروه C: سنگاپور – چین تایپه / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: ایران – امارات / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: قرقیزستان – بنگلادش / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
۱۱ شهریور ۹۵:
گروه B: کره جنوبی – جزایر ماریانا
گروه B: هند – مالزی
گروه D: عراق – ازبکستان / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: هنگ کنگ – فلسطین / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: استرالیا – ویتنام / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
۱۳ شهریور ۹۵:
گروه A: گوام – لائوس / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: پاکستان – تایلند / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری
گروه A: میانمار – اردن / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه B: هند – جزایر ماریانا
گروه B: فیلیپین – کره جنوبی
گروه C: سنگاپور – ایران / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: امارات – قرقیزستان / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: چین تایپه – بنگلادش / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه D: فلسطین – عراق / ساعت ۱۰:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: ازبکستان – استرالیا / ساعت ۱۲:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
گروه D: ویتنام – هنگ کنگ / ساعت ۱۳:۳۰، زمین شماره ۱ YFTC
۱۵ شهریور ۹۵:
گروه A: لائوس – پاکستان / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: اردن – گوام / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ایناتیتوت
گروه A: تایلند – میانمار / ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم چونبوری
گروه B: مالزی – فیلیپین
گروه B: کره جنوبی – هند
گروه C: بنگلادش – امارات / ساعت ۹:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: ایران – چین تایپه / ساعت ۱۳:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو
گروه C: قرقیزستان – سنگاپور، ساعت ۱۶:۳۰، استادیوم ملی بانگاباندو

اشتراک گذاری در موبایل :
vistavel.com
همراه اول