بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»


جام باشگاه‌های فوتسال آسیا و برنامه کامل مسابقات و معرفی حریفان نماینده ایران

حریفان نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‎های آسیا معرفی شدند

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران. پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۷
جام باشگاه‌های فوتسال آسیا

زمان‌بندی مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا اعلام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زمان‌بندی مسابقات جام باشگاه‌های فوتسال آسیا اعلام شد.

قرعه‌کشی نهمین دوره جام باشگاه‌های فوتسال آسیا امروز (جمعه) در اندونزی برگزار شد و شانزده تیم، حریفان خود را شناختند.

این مسابقات که قرار است به میزبانی جاکارتا اندونزی و در دو سالن گوریونی و امونگروگو برگزار شود از دهم مرداد آغاز خواهد شد و تیم مس سونگون تبریز به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

برنامه کامل جام باشگاه‌های فوتسال آسیا به شرح زیر است:

* گروه A: واموس اندونزی، ناگویا ژاپن،‌ دالیان چین، ویکتوریا میانمار

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد

ناگویا ژاپن – دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی

ویکتوریا میانمار – واموس اندونزی، ‌ورزشگاه گوریونی

جمعه؛ ۱۲ مرداد

ویکتوریا میانمار – ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی

واموس اندونزی – دالیان چین، ‌ورزشگاه گوریونی

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد

دالیان چین – ویکتوریا میانمار، ورزشگاه امونگروگو

واموس اندونزی – ناگویا ژاپن، ‌ورزشگاه گوریونی

* گروه B: تای‌سون‌نام ویتنام، الظفره امارات، نفت الوسط عراق،‌ جیونجیو کره جنوبی

چهارشنبه؛ ۱۰ مرداد

الظفره امارات- نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو

جیونجیو کره جنوبی – تای‌سون‌نام ویتنام؛ ورزشگاه امونگروگو

جمعه؛ ۱۲ مرداد

الظفره امارات- جیونجیو کره جنوبی؛ ورزشگاه امونگروگو

تای‌سون‌نام ویتنام – نفت الوسط عراق؛ ورزشگاه امونگروگو

یک‌شنبه؛ ۱۴ مرداد

تای‌سون‌نام ویتنام- الظفره امارات؛ ورزشگاه امونگروگو

نفت الوسط عراق- جیونجیو کره جنوبی، ‌ورزشگاه گوریونی

* گروه C : چونبوری تایلند، السیلیه قطر، ارم قرقیزستان،‌ ویک‌ویپرس استرالیا

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد

السیلیه قطر- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو

چونبوری تایلند- ‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو

شنبه؛ ۱۳ مرداد

السیلیه قطر- ویک‌ویپرس استرالیا؛ ورزشگاه امونگروگو

چونبوری تایلند- ارم قرقیزستان؛ ورزشگاه امونگروگو

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد

چونبوری تایلند- السیلیه قطر؛ ورزشگاه امونگروگو

ارم قرقیزستان-‌ ویک‌ویپرس استرالیا؛ ‌ورزشگاه گوریونی

* گروه D: مس سونگون ایران، بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان

پنج‌شنبه؛ ۱۱ مرداد

بانک بیروت لبنان-AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مس سونگون ایران- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

شنبه؛ ۱۳ مرداد

بانک بیروت لبنان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

مس سونگون ایران -AGMK ازبکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

دوشنبه؛ ۱۵ مرداد

مس سونگون ایران- بانک بیروت لبنان؛ ورزشگاه امونگروگو

AGMK ازبکستان- سیپر تاجیکستان؛ ‌ورزشگاه گوریونی

*مرحله یک‌چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ ۱۷ مرداد

بازی ۱: اول گروه D – دوم گروه C؛ ورزشگاه امونگروگو

بازی ۲: اول گروه C – دوم گروه D؛ ‌ورزشگاه گوریونی

بازی ۳: اول گروه B – دوم گروه A؛ ورزشگاه امونگروگو

بازی ۴: اول گروه A- دوم گروه B؛ ‌ورزشگاه گوریونی

*مرحله نیمه نهایی:

جمعه؛ ۱۹ مرداد

بازی ۵: برنده بازی ۱- برنده بازی ۳؛ ‌ورزشگاه گوریونی

بازی ۶: برنده بازی ۲- برنده بازی ۴؛ ‌ورزشگاه گوریونی

فینال: برنده بازی ۵- برنده بازی ۶/ یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی

رده‌بندی: بازنده بازی ۵- بازنده بازی ۶ / یک‌شنبه؛ ۲۱ مرداد؛ ‌ورزشگاه گوریونی