بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»


 

فروش شارژ

زمانبندی مسابقات لیگ دسته اول اعلام شد

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۳
فوتسال - عباس ترابیان - لیلا خدا بنده لو

زمانبندی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور در رده سنی نوجوانان و در ۴ گروه اعلام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه ۱ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: فراز شاهین اصفهان، فدک الزهرا مشهد، غدیر اقلید، شهروند ساری و بام گستر دلیجان
میزبان: ساری / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
فدک الزهرا مشهد – بام گستر دلیجان / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – غدیر اقلید / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
فدک الزهرا مشهد – غدیر اقلید / ساعت ۱۵:۰۰
فراز شاهین اصفهان – بام گستر دلیجان / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
بام گستر دلیجان – غدیر اقلید / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – فراز شاهین اصفهان / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
فراز شاهین اصفهان – غدیر اقلید / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – فدک الزهرا مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
فراز شاهین اصفهان – فدک الزهرا مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
شهروند ساری – بام گستر دلیجان / ساعت ۱۷:۰۰

گروه ۲ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: مس سونگون ورزقان، اتحاد برنا ورامین، گیتی پسند مشهد، انصارالمهدی فسا و شهرداری رشت
میزبان: تبریز / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
اتحاد برنا ورامین – شهرداری رشت / ساعت ۱۵:۰۰
گیتی پسند مشهد – انصارالمهدی فسا / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
اتحاد برنا ورامین – گیتی پسند مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – انصارالمهدی فسا / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
شهرداری رشت – گیتی پسند مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – اتحاد برنا ورامین / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
انصارالمهدی فسا – اتحاد برنا ورامین / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – شهرداری رشت / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
انصارالمهدی فسا – شهرداری رشت / ساعت ۱۵:۰۰
مس سونگون ورزقان – گیتی پسند مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
گروه ۳ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: شرهانی دهلران، پرشین پارس رضوی مشهد، الوند قم، کلاسیک خرم آباد و آتیه سازان شازند
میزبان: شازند، مرکزی / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
الوند قم – کلاسیک خرم آباد / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – پرشین پارس رضوی مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
پرشین پارس رضوی مشهد – الوند قم / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – شرهانی دهلران / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
شرهانی دهلران – کلاسیک خرم آباد / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – الوند قم / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
شرهانی دهلران – الوند قم / ساعت ۱۵:۰۰
کلاسیک خرم آباد – پرشین پارس رضوی مشهد / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
شرهانی دهلران – پرشین پارس رضوی مشهد / ساعت ۱۵:۰۰
آتیه سازان شازند – کلاسیک خرم آباد / ساعت ۱۷:۰۰
گروه ۴ مرحله اول لیگ دسته اول فوتسال کشور – رده سنی نوجوانان
تیم های حاضر: مقاومت البرز، ثامن الحجج سبزوار، کمیل کریمان کرمان، شهرداری ساوه و شهسوار بندرعباس
میزبان: کرمان / زمانبندی مسابقات:
شنبه ۳۰ مرداد ۹۵
ثامن الحجج سبزوار – شهرداری ساوه / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – شهسوار بندرعباس / ساعت ۱۷:۰۰
یکشنبه ۳۱ مرداد ۹۵
مقاومت البرز – شهسوار بندرعباس / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – ثامن الحجج سبزوار / ساعت ۱۷:۰۰
دوشنبه ۱ شهریور ۹۵
مقاومت البرز – شهرداری ساوه / ساعت ۱۵:۰۰
شهسوار بندرعباس – ثامن الحجج سبزوار / ساعت ۱۷:۰۰
سه شنبه ۲ شهریور ۹۵
مقاومت البرز – ثامن الحجج سبزوار / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – شهرداری ساوه / ساعت ۱۷:۰۰
چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵
شهرداری ساوه – شهسوار بندرعباس / ساعت ۱۵:۰۰
کمیل کریمان کرمان – مقاومت البرز / ساعت ۱۷:۰۰


همراه اول