بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»
فروش شارژ سفیر افلاک
vistavel.com

اعلام نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی

نویسنده : مهدی فتح اله زاده
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۰:۲۵
مسابقات کشتی جوانان

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در ۱۰ وزن برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با شرکت ۷۹ کشتی گیر از ۱۹ استان در ۸ دور و با انجام ۱۴۴ کشتی امروز (جمعه ۷ خردادماه) در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به ترتیب زیر است:

۴۲ کیلوگرم: ۱- امید آرامی(سیستان و بلوچستان) ۲- محمد حاجی وند (خوزستان) ۳- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۴- علی نیوشا (بوشهر) ۵- مهرگان جهانگیری (خوزستان)

۴۶ کیلوگرم: ۱- محمد محرابی (لرستان) ۲- مهدی قربانی (قم) ۳- علیرضا بیغان (خوزستان) ۴- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۵- امید علیایی راد (اردبیل) ۶- علی قلاوند (لرستان)

۵۰ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند (خوزستان) ۲- پویا دادمرز (خوزستان) ۳- محمد هادی شعبانی (فارس) ۴- محسن مدهنی (خوزستان) ۵- محمد دانیالی (لرستان) ۶- مهدی اسدی (مازندران)

۵۴ کیلوگرم: ۱- رضا مردی (قم) ۲- رضا جمالی منش (خوزستان) ۳- محمد ناقوسی (خوزستان) ۴- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) ۵- محمد کرمی (لرستان) ۶- سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری)

۵۸ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری (فارس) ۲- یوسف حسینوند (خوزستان) ۳- ابوالفضل طالبی (قم) ۴- علی محمدی (خوزستان) ۵- حامد رضایی (خوزستان) ۶- علی فتحعلی (تهران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- علی ناقوسی (خوزستان) ۲- علی صفدری (تهران) ۳- امیرحسین عرب (قزوین) ۴- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- علی محمدی (مازندران) ۶- حسین سلیمیان (اصفهان)

۶۹ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رستمی (فارس) ۲- علی موسی زاده (تهران) ۳- محمدمهدی خوشبخت (خوزستان) ۴- فرامرز بیات (همدان) ۵- علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) ۶- محمود جعفری (تهران)

۷۶ کیلوگرم: ۱- حسین فروزنده (تهران) ۲- مهران سعادتی فر (خوزستان) ۳- سینا نوریانی (لرستان) ۴- امیرحسین قرنلی (قم) ۵- شاهین شریعتی (کردستان) ۵- علیرضا فتاحی (خوزستان)

۸۵ کیلوگرم: ۱- حسن فروزنده (تهران) ۲- حمیدرضا بادکان (تهران) ۳- محمدرضا صحرایی (تهران) حامد عبدولی (خوزستان) ۵- کاویان مرادی (کردستان) ۶- غلامرضا سبکتکین (اصفهان)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رمضانی (مازندران) ۲- علی اکبر یوسفی (مازندران) ۳- وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۴- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) ۵- محمد نصرتی (تهران) ۶- سجاد سبکتکین (اصفهان).

نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با شرکت ۷۹ کشتی گیر از ۱۹ استان در ۸ دور و با انجام ۱۴۴ کشتی امروز (جمعه ۷ خردادماه) در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار شد.

اشتراک گذاری در موبایل :
vistavel.com
همراه اول