بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»
فروش شارژ

فیلم | رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی – تهران

نویسنده : مهدی فتح اله زاده
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۵

نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر مشخص شدند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با شرکت ۷۹ کشتی گیر از ۱۹ استان در ۸ دور و با انجام ۱۴۴ کشتی امروز (جمعه ۷ خردادماه) در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

۴۲ کیلوگرم: ۱- امید آرامی(سیستان و بلوچستان) ۲- محمد حاجی وند (خوزستان) ۳- میلاد رضانژاد (خوزستان) ۴- علی نیوشا (بوشهر) ۵- مهرگان جهانگیری (خوزستان)

۴۶ کیلوگرم: ۱- محمد محرابی (لرستان) ۲- مهدی قربانی (قم)  ۳- علیرضا بیغان (خوزستان) ۴- علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) ۵- امید علیایی راد (اردبیل) ۶- علی قلاوند (لرستان)

۵۰ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند (خوزستان) ۲- پویا دادمرز (خوزستان) ۳- محمد هادی شعبانی (فارس) ۴- محسن مدهنی (خوزستان) ۵- محمد دانیالی (لرستان) ۶- مهدی اسدی (مازندران)

۵۴ کیلوگرم: ۱- رضا مردی (قم) ۲- رضا جمالی منش (خوزستان) ۳- محمد ناقوسی (خوزستان) ۴- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) ۵- محمد کرمی (لرستان) ۶- سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری)

۵۸ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری (فارس) ۲- یوسف حسینوند (خوزستان) ۳- ابوالفضل طالبی (قم) ۴- علی محمدی (خوزستان) ۵- حامد رضایی (خوزستان) ۶- علی فتحعلی (تهران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- علی ناقوسی (خوزستان) ۲- علی صفدری (تهران) ۳- امیرحسین عرب (قزوین) ۴- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- علی محمدی (مازندران) ۶- حسین سلیمیان (اصفهان)

۶۹ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رستمی (فارس) ۲- علی موسی زاده (تهران) ۳- محمدمهدی خوشبخت (خوزستان) ۴- فرامرز بیات (همدان) ۵- علی سلیمانی (کهگیلویه و بویراحمد) ۶- محمود جعفری (تهران)

۷۶ کیلوگرم: ۱- حسین فروزنده (تهران) ۲- مهران سعادتی فر (خوزستان) ۳- سینا نوریانی (لرستان) ۴- امیرحسین قرنلی (قم) ۵- شاهین شریعتی (کردستان) ۵- علیرضا فتاحی (خوزستان)

۸۵ کیلوگرم: ۱- حسن فروزنده (تهران) ۲- حمیدرضا بادکان (تهران) ۳- محمدرضا صحرایی (تهران) حامد عبدولی (خوزستان) ۵- کاویان مرادی (کردستان) ۶- غلامرضا سبکتکین (اصفهان)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رمضانی (مازندران) ۲- علی اکبر یوسفی (مازندران) ۳- وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۴- نویداله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) ۵- محمد نصرتی (تهران) ۶- سجاد سبکتکین (اصفهان)

همراه اول