بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»
فروش شارژ سفیر افلاک
vistavel.com

قهرمانی تیم های ایران در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی در رقابت های بین المللی روز جهانی کودک

قهرمانی تیم‌های ایران در کشتی آزاد و فرنگی

نویسنده : مهدی فتح اله زاده
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۰
کشتی آزاد

رقابت های بین المللی روز جهانی کودک با قهرمانی تیم های ایران در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی پایان یافت

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

نوزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای ۲۷ و ۲۸ آبان ماه با حضور ۱۳ تیم در کشتی فرنگی و ۱۰ تیم در کشتی آزاد در محل خانه کشتی شماره ۲ ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم های ایران در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی به عنوان قهرمانی رسیدند.
رده بندی تیمی در پایان این رقابت ها به شرح زیر است:
رده بندی تیمی کشتی فرنگی: ۱- ایران Bـ ۲- ارمنستان ۳- ایران Aـ ۴- تاجیکستان ۵- مولداوی ۶- گرجستان ۷- اوکراین ۸- ایران Cـ ۹- آذربایجان ۱۰- قرقیزستان
رده بندی تیمی کشتی آزاد: ۱- ایران Aـ ۲- آذربایجان ۳- اوکراین ۴- ایران Cـ ۵- ایران Bـ ۶- قرقیزستان ۷- تاجیکستان ۸- گرجستان ۹- ارمنستان ۱۰- روسیه
همچنین نتایج این رقابت ها در مراحل مختلف به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
فینال: ایران Bـ ۷- ارمنستان ۳
رده بندی: ایران Aـ ۶ – تاجیکستان ۴
مقام پنجم: مولداوی ۶- گرجستان ۴
مقام هفتم: اوکراین، برنده ۵ – ایران Cـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ به ۱۸ به سود اوکراین)
مقام نهم: آذربایجان ۹ – قرقیزستان یک
نتیجه دیدارهای نیمه نهایی کشتی فرنگی:
ایران Bـ برنده ۵- ایران Aـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ مساوی امتیاز فنی بیشتر تیم ایران Bـ)
ارمنستان، برنده ۵- تاجیکستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ به ۲۲ به سود ارمنستان)
گرجستان ۷- ایران Cـ ۳
مولداوی، برنده ۵- اوکراین ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۲۰ به سود مولداوی)
آذربایجان ۱۰- ترکمنستان صفر
قرقیزستان ۹- عراق یک
نتایج مسابقات مقدماتی کشتی فرنگی:
گروه گروه A:
ترکمنستان ۷- روسیه ۳
ایران Bـ ۶- گرجستان ۴
ایران Bـ ۱۰- روسیه صفر
گرجستان ۸- ترکمنستان ۲
ایران Bـ ۱۰- ترکمنستان صفر
گرجستان ۹ – روسیه یک
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: ۱- ایران Bـ ۲- گرجستان ۳- ترکمنستان ۴- روسیه
گروه B:
ایران Aـ ۶- ایران Cـ ۴
ایران Aـ ۸- آذربایجان ۲
ایران Cـ ۶- آذربایجان ۴
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: ۱- ایران Aـ ۲- ایران Cـ ۳- آذربایجان
گروه C:
ارمنستان ۷- مولداوی ۳
مولداوی ۸- عراق ۲
ارمنستان ۹- عراق یک
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: ۱- ارمنستان ۲- مولداوی ۳- عراق
گروه D:
اوکراین ۷- قرقیزستان ۳
تاجیکستان ۷- قرقیزستان ۳
تاجیکستان ۶- اوکراین ۴
رده بندی تیمی در پایان مسابقات مقدماتی: ۱- تاجیکستان ۲- اوکراین ۳- قرقیزستان

اشتراک گذاری در موبایل :
همراه اول