بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»

اعلام برنامه لیگ برتر فوتبال

نویسنده : خبرگزاری فوتبال ایران
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۹
فوتبال ساحلی

کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برنامه هفته نهم تا سیزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور اعلام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال برنامه هفته نهم تا سیزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد.

برنامه رقابت ها به این شرح است: (همه این رقابت ها به صورت همزمان ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه برگزار می‌شوند.)

* هفته نهم – دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵

مقاومت گلساپوش یزد – خزر رودسر / زمین سلمان محمودآباد یزد

برسام اردکان – پدیده کاسپین / زمین آزادی اردکان

پارس جنوبی – لسمان مروارید / زمین پارک ساحلی بوشهر

شهید جهان نژادیان آبادان – موج گناوه / زمین نفت آبادان

مقاومت تیران – یاران مبارکه / زمین تختی تیران (استان اصفهان )

ملوان بندرگز – شهرداری تبریز / زمین امام رضا (ع) بندرگز

* هفته دهم – یکشنبه ۲۳ خرداد ۹۵

پدیده کاسپین – قوی سپید انزلی / زمین داراب ساری

خزر رودسر – پارس جنوبی / زمین شهرداری رودسر

موج گناوه – برسام اردکان / زمین شهدا گناوه

لسمان مروارید خزر– مقاومت تیران / زمین سیروس قایقران انزلی

شهرداری تبریز – شهید جهان نژادیان آبادان / زمین پارک صنعت تبریز

یاران مبارکه – ملوان بندرگز / زمین شهدا مبارکه

* هفته یازدهم – جمعه ۲۸ خرداد ۹۵

پارس جنوبی – مقاومت گلساپوش یزد / زمین پارک ساحلی بوشهر

قوی سپید انزلی – موج گناوه / زمین سیروس قایقران انزلی

مقاومت تیران – خزر رودسر / زمین تختی تیران

برسام اردکان – شهرداری تبریز / زمین آزادی اردکان

ملوان بندرگز – لسمان مروارید / زمین امام رضا (ع) بندرگز

شهید جهان نژادیان آبادان – یاران مبارکه / زمین نفت آبادان

*هفته دوازدهم – چهارشنبه ۲ تیر ۹۵

موج گناوه – پدیده کاسپین / زمین شهدا گناوه

مقاومت گلساپوش یزد – مقاومت تیران / زمین سلمان محمودآباد یزد

شهرداری تبریز – قوی سپید انزلی / زمین پارک صنعت تبریز

خزر رودسر – ملوان بندر گز / زمین شهرداری رودسر

یاران مبارکه – برسام اردکان / زمین شهدا مبارکه

لسمان مروارید – شهید جهان نژادیان آبادان / زمین سیروس قایقران انزلی

*هفته سیزدهم – سه شنبه ۸ تیر ۹۵

مقاومت تیران – پارس جنوبی / زمین تختی تیران

پدیده کاسپین – شهرداری تبریز / زمین داراب ساری

ملوان بندر گز – مقاومت گلساپوش یزد / زمین امام رضا (ع) بندرگز

قوی سپید انزلی – یاران مبارکه/ زمین سیروس قایقران انزلی

شهید جهان نژادیان آبادان – خزر رودسر / زمین نفت آبادان

برسام اردکان – لسمان مروارید / زمین آزادی اردکان

x