بالا
ورود به حساب کاربری
ثبت نام کنید
ارسال این مطلب برای دوستان
پارس فوتبال را در تلگرام دنبال کنید برای عضویت کلیک کنید »»


 

فروش شارژ

اعلام نفرات اعزامی تیم ملی کشتی فرنگی به جام جهانی | سوریان غایب بزرگ لیست

نویسنده : ParsFootball Photography News
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۳

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۶ میلادی اعلام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی با حضور تیم‌های، ایران، روسیه، آذربایجان، ترکیه، اوکراین، بلاروس، قزاقستان و آلمان (۸ تیم برتر جهان) روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در سالن شهید دستغیب شهر شیراز برگزار می‌شود که بنابر اعلام کادر فنی اسامی تیم ایران برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیرا ست:

۵۹ کیلوگرم: سامان عبدولی و مهرداد مردانی
۶۶ کیلوگرم: امید نوروزی و مهدی زیدوند
۷۱ کیلوگرم: افشین بیابانگرد و عظیم گرمسیری
۷۵ کیلوگرم: سعید عبدولی و پیام بویری
۸۰ کیلوگرم: رامین طاهری و یوسف قادریان
۸۵ کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی و حسین نوری
۹۸ کیلوگرم: قاسم رضایی و مهدی علیاری
۱۳۰ کیلوگرم: بشیر باباجان‌زاده و بهنام مهدی‌زاده

سرمربی: محمد بنا
مربیان: ایرج اسفندیاری‌فر، رسول جزینی، فرهاد اسماعیل‌نژاد، بهروز حضرتی‌پور، فرشاد علیزاده، محمدعلی چمیانی و مهرزاد اسفندیاری‌فر
سرپرست: حسام الدین جعفری
پزشک: تورج ملک محمدی
متخصص تغذیه: رامین امیرساسان
ماساژور: حسین غلام‌نژاد

برنامه کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه:

ساعت ۱۲: ثبت نام نهایی تیم‌ها و کشتی‌گیران
ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰: جلسه تمام تیم‌ها
ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸: معاینات پزشکی
ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰: وزن کشی کلیه اوزان

پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه:

ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ (مسابقات دور اول)

گروه A:

روسیه – بلاروس
آلمان – قزاقستان

گروه B:

آذربایجان – ترکیه
ایران – اوکراین

ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷: مراسم افتتاحیه

ساعت ۱۷ تا ۲۱:

مسابقات دور دوم:

گروه A:

روسیه – آلمان
بلاروس – قزاقستان

گروه B:
آذربایجان – ایران
ترکیه – اوکراین

مسابقات دور سوم:

گروه A:

روسیه – قزاقستان

گروه B:

آذربایجان – اوکراین

جمعه ۳۱  اردیبهشت ماه:

ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۱:۴۵

ادامه مسابقات دور سوم:

گروه A:

بلاروس – آلمان

گروه B:

ایران – ترکیه

ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۴۵: مسابقه برای کسب مقام هفتم

ساعت ۱۲:۴۵ تا ۱۳:۴۵: مسابقه برای کسب مقام پنجم

ساعت ۱۶ تا ۱۷:۱۵: مسابقه رده‌بندی

ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات فینال


همراه اول